Objavljeno: 04.02.2017. u 22:06

TRIJUMF BORCA NAD BSK-om U KONTROLNOJ UTAKMICI

Fudbaleri Borca savladali su danas, na pomoćnom terenu iza sjeverne tribine Gradskog stadiona, ekipu BSK-a rezultatom 3:0, u prvoj kontrolnoj utakmici u sklopu priprema za nastavak borbe za šampionsku titulu u Prvoj ligi Republike Srpske.

Izabranici Vuleta Trivunovića su već u prvih 45 minuta stekli prednost od dva gola, a pobjedu ovjerili u uvodnim minutima nastavka. Crveno-plavi su do prednosti stigli u 18. minutu, nakon što je golmana BSK-a Vukovića nakon kornera glavom savladao Bojan Puzigaća. U 40. minutu bilo je 2:0, a u strijelce se upisao Gedeon Guzina nakon asistencije Radovana Perišića.

U 47. minutu postavljen je konačan rezultat, a treći pogodak za aktuelnog lidera Prve lige Republike Srpske bio je djelo Petra Kunića.

Narednu pripremnu utakmicu fudbaleri Borca odigraće sljedeće subote na istom mjestu protiv Slobode iz Novog Grada.