Objavljeno: 08.04.2017. u 19:52

POBJEDE KADETA I JUNIORA NA “LUKAMA“

Kadeti i juniori Borca gostovali su danas na stadionu Luke u Mrkonjić Gradu odgovarajućim selekcijama Slobode, zabilježene su pobjede u obje takmičarske kategorije, a sve dileme oko ishoda u obje utakmice otklonjene su već nakon prvog poluvremena.

Kadetski tim je posao sa Mrkonjićanima posao završio nakon 15 minuta, poslije kojih je stečena prednost od tri gola pogocima Mihajla Amidžića u šestom, Bogdana Martića u 11. i Đorđa Milojevića u 15. minutu. Na 0:4 je u 55. minutu povisio Viktor Vrebac, a konačan rezultat je u istom minutu postavio fudbaler domaće ekipe Petar Milanović.

Juniori su bili još uspješniji, upisavši pobjedu rezultatom 1:7, a u prvom poluvremenu su čak 6 puta zatresli mrežu domaćeg tima. Trostruki strijelac bili Radovan Perišić (13, 20. i 24. minut) i Nemanja Burgić (28, 44. i 71. minut), jedan gol je postigao Boris Jagodić (15. minut), a jedini pogodak za domaće bio je djelo Nemanje Ćubića u 33. minutu.

U sljedećem kolu, koje je zakazano za 23. april, Borčevi kadeti i juniori će ugostiti odgovarajuće selekcije Kozare iz Gradiške.

KADETI

SLOBODA (MG) – BORAC 1:4

SLOBODA (MG): Kljajić, Jovanović, Tešanović (od 75. minuta Milojević), Kaiš, Savanović, Banjac, Ćulum (od 41. minuta Kićanović), Milanović, Anđelić, Marković, Novaković (od 61. minuta Galić).

BORAC: Zeljković, Jović, Arsić, Miladinović (od 41. minuta Vrhovac), Milojević, Amidžić (od 41. minuta Stojičić), Vrebac, Bosnić, Soldat (od 56. minuta Damjanić), Martić (od 41. minuta Turanjanin), Nenad. Trener: Milorad Bilbija

JUNIORI

SLOBODA (MG) – BORAC 1:7

SLOBODA (MG): Tešanović, Iličić, Antić, Kokeza, Stupar, Rožić, Vučković, Mitrić (od 45. minuta G. Markanović), Vukotić, Ćubić, Vidić.

BORAC: Čađo, Dubravac, Preradović, Batar, Banović, Jagodić, Burgić, Kuzmanović, Mirčić, Ožegović, Perišić. Trener: Željko Vranješ.